TERLANER Cuvée Alto Adige Terlano DOC 2024 TERLAN Selection
VIIINO • Itálie • Trentino–Alto Adige/Südtirol • Terlano • cuvée Pinot Blanc 60 %, Chardonnay 30 %, Sauvignon 10 % • bílé • TERLAN • JS 94 • RP 92 • D 93 • F 92 • V 91 • JR 17
- Popis
- Parametry
cuvée Pinot Blanc 60 %, Chardonnay 30 %, Sauvignon 10 %
fermentace nerez
zrání 6–7 měsíců na jemných kalech částečně v nerezu 80 % a z části ve velkých dřevěných sudech 20 %
James Suckling 94 b.
Robert Parker's Wine Advocate 92 b.
Decanter WWA 93 b.
Falstaff 92 b.
Vinous Media Antonio Galloni 91 b.
Jancis Robinson 17 b.
Kompozice tří nejtradičnějších bílých odrůd pěstovaných v Terlanu, konkrétně Pinot Bianco, Chardonnay a Sauvignon, je historickou kupáží vyráběnou od založení vinařství, která dává mimořádně strukturované víno. Pinot Blanc, odrůda procenticky nejvíce zastoupená, dodává kupáži svěžest a dobrou kyselost, Chardonnay jemnost a hřejivost, zatímco Sauvignon Blanc doplňuje směs svými vytříbenými aromatickými vlastnostmi. Jiskrná světle žlutá barva se zelenými reflexy. Na nose kombinace zeleného jablka a bílé broskve s jemnými nuancemi meduňky a máty. Ovocnost s projevem broskve navazuje i v chuti a dodává vínu jeho živý charakter. Vrstevnatá, dobře strukturovaná chuť těží ze souhry svěžesti a minerality, dlouhá perzistence. Vhodně doplní syrový salát z bílého chřestu, pizzu a těstoviny s rajčatovou omáčkou, stejně jako foccacciu s rozmarýnem, Parmezán a čerstvé Pecorino, smažené filé z candáta s kaparovým máslem, jihotyrolské sýrové knedlíčky v hovězím vývaru, špekové knedlíky nebo domácí klobásu s kysaným zelím, krůtí prsa s kořenovou zeleninou nebo jemné pečené telecí maso.
Křemenné porfyrové podloží je vulkanického původu. Lehké a chudé písčito-hlinité půdy mají 55–60% obsah křemene, nepřítomnost uhličitanu vápenatého vysvětluje mírně kyselé hodnoty pH. Tyto faktory mají za následek vysokou propustnost pro vodu, omezený přísun živin a tím vyvážený růst s přirozeně omezenými výnosy. Výjimečné půdní podmínky ovlivňují terroir v Terlanu. Vinná réva si vyvinula specifickou reakci na mikro stres, produkuje své vlastní polyfenoly specifické pro tento terroir, které dodávají vínům jejich charakter. Výsledkem jsou zvláště slaná vína s velkou hloubkou a charakterem, která jsou vysoce ceněna pro svou vynikající dlouhověkost.
energetická hodnota: 331 kJ/79 kcal ve 100 ml
| Druh vína | tiché |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Obsah cukru | suché |
| Odrůda | Cuvée bílé |
| Ročník | 2024 |
| Země původu | Itálie |
| Vinařství | Terlan |
| Oblast / Podoblast | Trentino–Alto Adige/Südtirol |
| Školení | nerez • velký dřevěný sud |
| Alkohol | 13,5 % |
| Zbytkový cukr | 1,0 g/l |
| Kyseliny | 6,0 g/l |
| Objem / Hmotnost | 0,75 l |
| Kategorie dle definice OIV / cukr | do 4 g/l |