Doprava a platba

ZPŮSOB DOPRAVY

1) MESSENGER
Pro rozvoz po celé ČR využíváme kurýrní službu Messenger. Nejrychlejší a nejbezpečnější doprava vína, kde se s víny manipuluje pouze ručně. Zásilku odesíláme touto službou do dvou pracovních dnů po obdržení objednávky. Přesný termín dodání bude upřesněn kurýrem, na kterého budete mít i telefon. Dobírku lze uhradit pouze v hotovosti. Vína jsou balena v původních kartonech na víno po 6 - 12 ks.

Při objednávce vyšší než 1.500 Kč vč. DPH je doprava zdarma po celé ČR, při objednávce nižší než 1.500 Kč je účtováno dopravné 150 Kč.

2) OSOBNÍ ODBĚR – kamenná prodejna VIIINO
Vítkovická 3299/3A, Moravská Ostrava a Přívoz. Na adrese kamenné prodejny je kompletní skladová zásoba zboží. Vyčkejte na SMS zprávu o tom, že máte zboží připravené k odběru. Otevřeno dle aktuální otevírací doby.


ZPŮSOBY PLATBY

1) HOTOVĚ NEBO PLATEBNÍ KARTOU V KAMENNÉ PRODEJNĚ
Zboží zaplatíte při převzetí zásilky v kamenné prodejně.

2) DOBÍRKA
Zboží zaplatíte hotově při převzetí zásilky od kurýra. Cena dobírky je 30 Kč.

3) PLATBA PŘEVODEM
Zboží je expedováno až po přijetí platby na náš účet vedený u banky ČSOB 252146727/0300. Pokyny k platbě Vám přijdou v samostatném emailu po kontrole objednávky. Délka převodu závisí na Vaší bance, délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky.

4) ONLINE PLATBA KARTOU
Okamžitá platba přes platební bránu ComGate. Při výběru platby kartou bude zákazník přesměrován přímo k platbě. Doporučujeme tento způsob platby. Nejrychlejší, bezpečný a pohodlný způsob nakupování.

5) ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD
Platba prostřednictvím internetového bankovnictví s okamžitým potvrzením úhrady. U bankovního převodu si zákazník na platební bráně nejprve vybere svou banku (bankovní platební tlačítka), následně je přesměrován k okamžité platbě. Rovněž doporučujeme.