bílé 4–12 g/l
Sauvignon 2025 kabinetní víno MÁDL suché š. 2508
VIIINO • Česká republika • MORAVA • Velkopavlovická • Sauvignon • bílé • MÁDL
Cena
159 Kč
131,40 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 24 ks
Kód zboží:
00700
Značka:
- Popis
- Parametry
Sauvignon 100%
Ovocné aroma s tóny angreštu a lipového květu se snoubí s paletou chutí citrusových plodů a broskve. Svěží jemná kyselina doladí harmonii a plnost zážitku.
energetická hodnota: 285 kJ/68 kcal ve 100 ml
| Druh vína | tiché |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Obsah cukru | suché |
| Odrůda | Sauvignon |
| Ročník | 2025 |
| Země původu | Česká republika |
| Vinařství | Mádl "Malý vinař" |
| Oblast / Podoblast | Morava • Velkopavlovická |
| Obec | Horní Bojanovice |
| Školení | nerez |
| Jakost | kabinetní víno |
| Alkohol | 11 % |
| Zbytkový cukr | 6,2 g/l |
| Kyseliny | 7,1 g/l |
| Objem / Hmotnost | 0,75 l |
| Kategorie dle definice OIV / cukr | 4,1–12 g/l |