bílé 4–12 g/l
Ryzlink rýnský 2024 pozdní sběr VOLAŘÍK "Zimní vrch" suché š. 2426
VIIINO • Česká republika • MORAVA • Mikulovská • Dolní Dunajovice "Zimní vrch" • Ryzlink rýnský • bílé • VOLAŘÍK • VZM GPV 2026 92,67 b. • ZM VVT 2026 88,33 b. • ZM Salon vín ČR 2026 • VZM NSV Mikulovské podoblasti 2025 92,33 b.
Cena
229 Kč
189,26 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 23 ks
Kód zboží:
03431
Značka:
- Popis
- Parametry
Ryzlink rýnský 100%
datum sběru 30. 10. 2024
cukernatost při sběru 23,2 °NM
datum lahvování 17. 6. 2025
bezcukerný extrakt 24,7 g/l
VZM Grand Prix Vinex 2026 92,67 b.
ZM Valtické vinné trhy 2026 88,33 b.
ZM Salon vín ČR 2026
VZM Národní soutěž vín Mikulovské vinařské podoblasti 2025 92,33 b.
Krásně svěží víno s dominancí zralé meruňky. V chuti se meruňka snoubí s citronovu trávou a limetkou a vytváří lehký, citrusovo-minerální podtón.
energetická hodnota: 336 kJ/80 kcal ve 100 ml
| Druh vína | tiché |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Obsah cukru | suché |
| Odrůda | Ryzlink rýnský • Riesling |
| Ročník | 2024 |
| Země původu | Česká republika |
| Vinařství | Volařík |
| Oblast / Podoblast | Morava • Mikulovská |
| Obec | Dolní Dunajovice |
| Viniční trať | Zimní vrch |
| Školení | nerez |
| Jakost | pozdní sběr |
| Alkohol | 13 % |
| Zbytkový cukr | 5,8 g/l |
| Kyseliny | 8,6 g/l |
| Objem / Hmotnost | 0,75 l |
| Kategorie dle definice OIV / cukr | 4,1–12 g/l |