rosé
Pinot Noir/Zweigeltrebe Rosé 2025 kabinetní víno BENEŠ "Hastrmany" suché š. 7/25
VIIINO • Česká republika • MORAVA • Slovácká • Hrušky "Hastrmany" • cuvée Pinot Noir, Zweigeltrebe • rosé • BENEŠ
Cena
169 Kč
139,67 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 11 ks
Kód zboží:
00989
Značka:
- Popis
- Parametry
cuvée Pinot Noir, Zweigeltrebe
Víno krásného světle růžového roucha, se svěžím a elegantním ovocným buketem. Na patře upoutá čitelné aroma drobného zahradního ovoce, příjemně překvapí živá kyselina se šťavnatou dochutí. Správně temperované je ideálním společníkem letnímu stolování.
energetická hodnota: 297 kJ/68 kcal ve 100 ml
| Druh vína | tiché |
|---|---|
| Barva | růžové |
| Obsah cukru | suché |
| Odrůda | Cuvée růžové |
| Ročník | 2025 |
| Země původu | Česká republika |
| Vinařství | Beneš |
| Oblast / Podoblast | Morava • Slovácká |
| Obec | Hrušky |
| Viniční trať | Hastrmany |
| Školení | nerez |
| Jakost | kabinetní víno |
| Alkohol | 11,5 % |
| Zbytkový cukr | 4,2 g/l |
| Kyseliny | 6,2 g/l |
| Objem / Hmotnost | 0,75 l |
| Kategorie dle definice OIV / cukr | 4,1–12 g/l |