červené
Merlot KAČISDORFSKÉ POLE 2023 "Burgunder" výběr z hroznů MORAVÍNO suché š. 1028
VIIINO • Česká republika • MORAVA • Mikulovská • Valtice "Kačisdorfské pole" • Merlot • červené • MORAVÍNO • ZM NSV Mikulovské podoblasti 2024 89,33 b.
Cena
279 Kč
230,58 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 12 ks
Kód zboží:
03086
Značka:
- Popis
- Parametry
Merlot 100%
zrání v dubových sudech – kombinace sudů barrique 225 l a velkého sudu 3000 l
ZM Národní soutěž vín Mikulovské vinařské podoblasti 2024 89,33 b.
Tmavě rubínová barva. Ovocná vůně po černých třešních s dotekem vanilky. Chuť plná, po švestkových povidlech s tóny rozinek v hořké čokoládě.
| Druh vína | tiché |
|---|---|
| Barva | červené |
| Obsah cukru | suché |
| Odrůda | Merlot |
| Ročník | 2023 |
| Země původu | Česká republika |
| Vinařství | Moravíno |
| Oblast / Podoblast | Morava • Mikulovská |
| Obec | Valtice |
| Viniční trať | Kačisdorfské pole |
| Školení | velký dřevěný sud • barrique |
| Jakost | výběr z hroznů |
| Alkohol | 14 % |
| Zbytkový cukr | 0,9 g/l |
| Kyseliny | 5,3 g/l |
| Objem / Hmotnost | 0,75 l |
| Kategorie dle definice OIV / cukr | do 4 g/l |