bílé do 4 g/l
Irsai Oliver 2025 kabinetní víno ZAPLETAL "Pod Belegrady" suché š. 2501
VIIINO • Česká republika • MORAVA • Velkopavlovická • Velké Bílovice "Pod Belegrady" • Irsai Oliver • bílé • ZAPLETAL
Cena
139 Kč
114,88 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 42 ks
Kód zboží:
02106
Značka:
- Popis
- Parametry
Irsai Oliver 100%
energetická hodnota: 281 kJ/67 kcal ve 100 ml
| Druh vína | tiché |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Obsah cukru | suché |
| Odrůda | Irsai Oliver |
| Ročník | 2025 |
| Země původu | Česká republika |
| Vinařství | Zapletal František |
| Oblast / Podoblast | Morava • Velkopavlovická |
| Obec | Velké Bílovice |
| Viniční trať | Pod Belegrady |
| Školení | nerez |
| Jakost | kabinetní víno |
| Alkohol | 11,5 % |
| Zbytkový cukr | 2,5 g/l |
| Kyseliny | 6,2 g/l |
| Objem / Hmotnost | 0,75 l |
| Kategorie dle definice OIV / cukr | do 4 g/l |