červené
Cabernet Sauvignon 2023 pozdní sběr ZAPLETAL "Přední hora" suché š. 2331
VIIINO • Česká republika • MORAVA • Velkopavlovická • Velké Bílovice "Přední hora" • Cabernet Sauvignon • červené • ZAPLETAL • SM Král vín ČR 2025 86,8 b.
Cena
189 Kč
156,20 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 18 ks
Kód zboží:
02693
Značka:
- Popis
- Parametry
Cabernet Sauvignon 100%
zrání ve velkém dubovém sudu
SM Král vín ČR 2025 86,8 b.
| Druh vína | tiché |
|---|---|
| Barva | červené |
| Obsah cukru | suché |
| Odrůda | Cabernet Sauvignon |
| Ročník | 2023 |
| Země původu | Česká republika |
| Vinařství | Zapletal František |
| Oblast / Podoblast | Morava • Velkopavlovická |
| Obec | Velké Bílovice |
| Viniční trať | Přední hora |
| Školení | velký dřevěný sud |
| Jakost | pozdní sběr |
| Alkohol | 13,5 % |
| Zbytkový cukr | 0,2 g/l |
| Kyseliny | 4,4 g/l |
| Objem / Hmotnost | 0,75 l |
| Kategorie dle definice OIV / cukr | do 4 g/l |